Dni :
Godzin :
Minut

Solomiya Kozera i Sylwia pogorzelska

Pozbądź się blokad
Oczyść swój umysł
Zacznij żyć na nowo

Czujesz w sobie strach, gniew lub niepokój? W Twojej głowie pojawia się codziennie wiele negatywnych myśli?

Kurs „Kim Jestem?” zmieni w Tobie postrzeganie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Przejdziesz od A do Z proces rysowania nowej rzeczywistości, w 100% wolnej od wszelkich barier i blokad.

20 godzin aktywnej pracy

Kurs zaczyna się 6 czerwca

Dożywotni dostęp

Kilka słów od współautorki kursu

Jak wygląda i co da Tobie ten kurs?

Obejrzyj proszę ten krótki filmik, w którym dowiesz się, jak wygląda ten kurs oraz, co najważniejsze – co dała mi i co da Tobie ta niesamowita przygoda pracy z samym sobą, którą przez następne cztery tygodnie będziesz przeżywać (a przynajmniej mam taką nadzieję :)).

To kurs, który sprawi, że

Nauczysz się spełniać wszystkie swoje pragnienia

Kurs składa się z 4 modułów. Każdy z nich ma za zadanie krok po kroku przeprowadzić Cię przez proces przemiany. Przeczytaj proszę pełną agendę kursu.

Moduł 1. Świadomy rozwój

W pierwszym module opowiem Ci, jak transformacja wyglądała u mnie. Doświadczysz uważności w głębokiej, prowadzonej medytacji "Oddech Życia", stworzonej na potrzeby tego kursu. Spotkasz niezwykłego gościa. Wraz z Miyą narysujesz swój pierwszy algorytm.

Moduł 2. Strach

Opowiem Ci, co strach robi z Twoim życiem i co swego czasu zrobił z moim. Po wysłuchaniu modułu zaproszę Cię do medytacji. Spotkasz się z kolejnym gościem, który opowie Ci o strachu i o tym, jak się go pozbyć. Narysujesz kolejny neurograficzny algorytm, który zdejmie blokady w Twojej głowie.

Moduł 3. Wybaczenie

Odrzucisz wszystko to, co do tej pory Cię wstrzymywało. Pamiętasz? Brak wybaczenia rani wyłącznie Ciebie. Popłyniesz w medytacji wybaczenia, aby polały się łzy odpuszczenia. Spotkasz gościa, który pozwoli Ci to wszystko zrozumieć. Narysujesz swoje wielkie wybaczenie

Moduł 4. Wdzięczność

Zaczniesz doświadczać wdzięczności od pierwszego otwarcia oczu, tuż po obudzeniu i będziesz trwać w tym stanie przez cały dzień. W medytacji poczujesz wdzięczność dla siebie i dla całego otaczającego Cię świata. Posłuchasz gościa, który pomoże Ci poczuć to uczucie, głęboko w sercu. Przeniesiesz wdzięczność na papier w trakcie kolejnych trzygodzinnej Neurografiki.

Rysunek wykonany w trakcie zajęć z Neurografiki

Neurografika w pigułce

Czym jest neurografika?

Neurografika to metoda psychologiczna XXI wieku, która słusznie jest nazywana najmocniejszą psychotechnologią na świecie. Poprzez obraz tego, czego chcemy, dajemy podświadomości nowy sposób myślenia i możemy zmienić przyszłość, teraźniejszość, a nawet postrzeganie przeszłości.
Po co? Mając kartkę i marker jesteś w stanie przerobić sama ze sobą WSZYSTKO! Gniew, strach, ale również jesteś w stanie narysować swoją nową przyszłość, zdrowie, pieniądze i swoje marzenia. Jak? Tworząc swoją nową siatkę neuronów! W tej nauce jest kilkanaście algorytmów dzięki, którym jesteś w stanie przeprogramować swoją podświadomość, w sposób jak Tylko Ty chcesz. Pozbyć się choroby? Bardzo proszę! Urosnąć w strefie finansowej? Bardzo proszę!

Tworzysz rysunek według określonego algorytmu i przekazujesz pragnienia swojej podświadomości poprzez umiejętności motoryczne i wykorzystanie połączeń neuronowych. Podświadomość „odbiera sygnał” i zaczyna szybko wypełniać dane. Możesz spełnić różne pragnienia, nawet te, które wydają Ci się niezależne od Ciebie.
Eksperci twierdzą, że neurografika może zmienić przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. „Aby zmienić przyszłość, możesz narysować konkretne cele, które chcesz osiągnąć”. Ale jak zmienić przeszłość? Oczywiste jest, że rysując neurografikę, nie da się dokonać korekty w czasie przeszłym, ale można zmienić nastawienie do bolesnych sytuacji – pretensji, traumy, konfliktów. Załagodzić i zharmonizować sytuacje, którym wciąż poświęcasz tyle energii.
Ogólnie rzecz biorąc, metoda ta pomaga pracować z nastrojem i postawami, które ostatecznie wpływają na wszystko – łącznie ze spełnieniem pragnień. Zgodzisz się ze mną, że trudno jest dążyć do zamierzonego celu (w karierze lub życiu osobistym), jeśli doświadczasz niepokoju lub zwątpienia. Jeżeli utrzymujesz w sobie moc negatywnych przeżyć, one definiują Ciebie, a nie Twoje realne pomysły i myśli. My tworzymy nową rzeczywistość w Twojej głowie. 

Sylwia Pogorzelska

Poznaj autorki kursu

Sylwia pogorzelska

Nazywam się Sylwia Pogorzelska. Mam 43 lata i jestem mamą dziesięcioletniej Oli. Całe moje życie zawodowe poświęciłam logistyce. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że najtrudniejszy łańcuch logistyczny dopiero przede mną. W 2018 roku, w czerwcu, usłyszałam diagnozę, której nie chce usłyszeć nikt – rak piersi z przerzutami. Po kilku dniach obezwładniającego strachu podniosłam się z kolan i zdecydowałam, że będę żyć. Że rak trafił na złą osobę i że teraz to ja będę rozdawać karty. A jeśli moja droga okaże się sukcesem – podzielę się nią z całym światem.

Dzień diagnozy był dla mnie tak samo obezwładniający jak dla większości, którzy usłyszeli to samo. Nie czułam, że to koniec, wręcz przeciwnie – czułam , że to początek. Wszystkiego. Tak też się stało.. Choroba stała się trampoliną do spełnienia wszystkich moich marzeń. Rozwinęłam skrzydła, okiełznałam strach i wyruszyłam w nieznane.

Oraz

Solomiya Kozera

Pierwszy w Polsce Instruktor Neurografiki. Studentka Instytutu Psychologii Kreatywności w Rosji. Specjalistka „Social Media Content”- ukończyła liczne kursy w Polsce i za granicą.

Jej pasją jest nauka o tym, jak działa umysł i w jaki sposób mózg wpływa na nasze zachowania, myśli i emocje. Prowadzi bloga na Instagramie: „Twoje Magiczne Życie”.

A Co tydzień na spotkaniach live porozmawiacie z takimi ekspertkami, jak:

Kinga Więsyk

Kinga Więsyk

Od wielu lat zajmuje się pracą z ludźmi, którzy poszukują sensu swojego życia. Którzy czują, że są stworzeni po coś więcej, niż tylko jakoś przebrnąć przez to życie. Ukazuje programy, które nimi kierują, wskazuje ograniczające schematy. Dowodzi, jak wielką jednostką jest każdy z nas i jaką rolę odgrywa w całym planie Ziemii. Oaza spokoju, dobroci i zrozumienia.

Kamila Stolarczyk

Kamila Stolarczyk

Prelegentka Flow Summit. Kobieta, która inspiruje na każdym kroku. Wizjonerka, kreatorka, przedsiębiorca, mentor oraz gigantyczne źródło pozytywnego myślenia. Swoją energią dzieli się z innymi i inspiruje do działania. Dzięki własnym pomysłom i projektom przenosi życie oraz biznesy innych ludzi na wyższy poziom.

Aga Cieślak

Aga Cieślak

Autorka podcastu SŁOWA MAJĄ MOC, od ponad 10 lat zajmująca się rozwojem osobistym i duchowym. Na swoich kanałach dzieli się szczegółowo metodami które wywołały zmiany w jej życiu, te zmiany to miłość do siebie, przywołanie bratniej duszy i osiągnięcie życia w spełnieniu. Poza samymi podcastami Aga nagrywa afirmacje i medytacje do samodzielnej pracy oraz pisze i przygotowuje osobiste afirmacje na zamówienie. Słowo i to w jaki sposób mówimy do siebie jest jej główną techniką pracy rozwojowej.

Monika Falkowska

Monika Falkowska

Trener rozwoju osobistego i duchowego. Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne coachingu kwantowego w zakresie wsparcia oraz pracy nad usuwaniem negatywnych i ograniczających przekonań, które utrudniają rozwój. Posługuje się metodami kwantowymi w pracy z podświadomością, metodą ustawień systemowych, starożytną hawajską metodą wybaczenia Ho'oponopono oraz odczytami z Kroniki Akaszy. Od kilku lat pracuje z ludźmi towarzysząc w rozwoju, poszerzaniu i budzeniu się świadomości…

Co o tym wszystkim myślą nasi klienci?

opinie osób stosujących neurografikę

Wszystkie opinie o pracy z Solomiyą możesz znaleźć na jej profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/opinie.twoje.magiczne.zycie/

Kup dziś i

OTRZYMAJ ZNIŻKĘ

Ten kurs łączy ze sobą sześć wspaniałych dusz, które zdecydowały się poprowadzić Cię przez proces duchowej przemiany. Dostęp do sesji indywidualnych z nimi jest niemal niemożliwy, a koszt jednej godziny spotkania to około 200 PLN. W kursie „Kim Jestem” aktywnie spędzisz z nimi aż 25 godzin! Druga taka szansa już się nie powtórzy…

ZŁ1499
998
  •  

Techniczna strona kursu

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Każda osoba, która zakupi kurs, otrzyma na swój adres teczkę potrzebną do zajęć z neurografiki. Oprócz tego potrzebujesz notatnika, dostępu do Internetu oraz Facebooka.

Po opłaceniu zamówienia w ciągu 24 godzin na podany przez Ciebie adres e-mail zostaną wysłane dane do logowania na platformie kursowej. 

Kurs rozpoczyna się 6 czerwca 2022 roku i to wtedy na platformie ukaże się pierwszy moduł. Trwa on 4 tygodnie aż do 3 lipca.

Otrzymasz dożywotni dostęp do tego kursu, jak i do kursowej grupy na Facebooku.

Nie. Kurs składa się z 4 modułów, a każdy z nich będzie ukazywać się tydzień po tygodniu, tj. 6 czerwca, 13 czerwca, 20 czerwca i 27 czerwca.

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą iFirma, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.

Napisz na adres e-mail: sylwia@jestemwdziecznazaraka.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © jestemwdziecznazaraka.pl

Przewiń do góry