Jak wspomagałam się w chorobie nowotworowej

Sylwia Pogorzelska

Co znajdziesz w tym ebooku?

Prawie całą moją drogę, którą przeszłam w zdrowieniu. Absolutnie od samego początku aż do dzisiaj. Wybrałam te suplementy, z których korzystam w zasadzie do dziś. Po drodze oczywiście było kilkadziesiąt prób i eksperymentów z różnymi, ale te, które znajdziesz w ebooku, są dla mnie priorytetowe. Bez nich myślę, że byłoby ciężej. Podzieliłam ebook na terapie dożylne, suplementy doustne oraz inne terapie. Rozdziały są krótkie, ale wymagają również zaangażowania z Twojej strony, ponieważ umieszczam w nim odnośniki do badań, żeby nie być gołosłowna.
Ebook zawiera niespodziankę w postaci kodów rabatowych od kilku firm, które zdecydowały się takie kody udostępnić.
Wierzę, że będzie to dla Ciebie wartościowa lektura.
Strony ikona
Stron
Suplementy ikona
Suplementów
Kody rabatowe ikona
Kodów rabatowych
Książka ikona
Sprzedanych egzemplarzy książki "Jestem wdzięczna za raka"

Autorka

SYLWIA POGORZELSKA

Nazywam się Sylwia Pogorzelska. Mam 41 lat i jestem mamą ośmioletniej Oli. Całe moje życie zawodowe poświęciłam logistyce. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że najtrudniejszy łańcuch logistyczny dopiero przede mną. W 2018 roku, w czerwcu, usłyszałam diagnozę, której nie chce usłyszeć nikt – rak piersi z przerzutami. Po kilku dniach obezwładniającego strachu podniosłam się z kolan i zdecydowałam, że będę żyć. Że rak trafił na złą osobę i że teraz to ja będę rozdawać karty. A jeśli moja droga okaże się sukcesem – podzielę się nią z całym światem.

Dzień diagnozy był dla mnie tak samo obezwładniający jak dla większości, którzy usłyszeli to samo. Nie czułam, że to koniec, wręcz przeciwnie – czułam , że to początek. Wszystkiego. Tak też się stało.. Choroba stała się trampoliną do spełnienia wszystkich moich marzeń. Rozwinęłam skrzydła, okiełznałam strach i wyruszyłam w nieznane.

Przewiń do góry