Sylwia Pogorzelska

Jestem wdzięczna za raka

Witaj

Nazywam się Sylwia Pogorzelska. Mam 41 lat i jestem mamą ośmioletniej Oli. Całe moje życie zawodowe poświęciłam logistyce. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że najtrudniejszy łańcuch logistyczny dopiero przede mną. W 2018 roku, w czerwcu, usłyszałam diagnozę, której nie chce usłyszeć nikt – rak piersi z przerzutami. Po kilku dniach obezwładniającego strachu podniosłam się z kolan i zdecydowałam, że będę żyć. Że rak trafił na złą osobę i że teraz to ja będę rozdawać karty. A jeśli moja droga okaże się sukcesem – podzielę się nią z całym światem.

Dzień diagnozy był dla mnie tak samo obezwładniający jak dla większości, którzy usłyszeli to samo. Nie czułam, że to koniec, wręcz przeciwnie – czułam , że to początek. Wszystkiego. Tak też się stało.. Choroba stała się trampoliną do spełnienia wszystkich moich marzeń. Rozwinęłam skrzydła, okiełznałam strach i wyruszyłam w nieznane.

Jestem zwykła. Nie różnię się w żaden sposób od Ciebie. Wierzę, że Ty również pokonasz swoje słabości i lęki. Bez względu na to, czy usłyszałeś diagnozę czy nie. Książka to rok z mojego życia. Dzisiaj już tak odległy. Kocham życie. Wejdź do mojego świata a Ty również je pokochasz.

Jestem tu dla Ciebie. Jeśli borykasz się z chorobą przewlekłą, jeśli zgubiłeś sens swojego życia , jeśli obezwładnia Cię strach… jesteś w dobrym miejscu.

Moje publikacje

Ebook „Jestem wdzięczna za raka” Sylwia Pogorzelska

Statystyki są bezwzględne. Do 2025 roku co trzecią osobę dotknie rak. Ale ta książka nie jest o umieraniu. Jest o życiu w jego najlepszym kształcie – na przekór statystykom. Z wielu powodów utraciliśmy wiarę we własną moc. Nie ufamy już swojej intuicji, nie słuchamy wewnętrznego głosu, który mówi nam, co jest dla nas najlepsze. Paradoksalnie choroba pozwala nam odzyskać tę wiarę. Jestem wdzięczna za raka to niezwykła opowieść, w stu procentach prawdziwa. Dowodzi, jak ogromną siłę sprawczą mają nasze myśli. Pokazuje, że choroba może się stać nowym początkiem. W chwili, kiedy się dowiadujesz, że właśnie zaczęłaś wyścig ze śmiercią, życie zyskuje nową jakość. Od tego momentu twoją rzeczywistością staje się nieznane. Zostajesz wypchnięta ze strefy komfortu i zmuszona do tego, by wybierać. Wybierz wdzięczność. Za każde nowe doświadczenie, za każdy przeżyty moment i za każdą osobę, którą spotkasz. Zacznij żyć. Książka w formie elektronicznej, ebook w pliku PDF.

Cena 39,90 PLN

E-book: Jak wspomagałam się w chorobie nowotworowej?

Co znajdziesz w tym ebooku?

Prawie całą moją drogę, którą przeszłam w zdrowieniu. Absolutnie od samego początku aż do dzisiaj. Wybrałam te suplementy, z których korzystam w zasadzie do dziś. Po drodze oczywiście było kilkadziesiąt prób i eksperymentów z różnymi, ale te, które znajdziesz w ebooku, są dla mnie priorytetowe. Bez nich myślę, że byłoby ciężej. Podzieliłam ebook na terapie dożylne, suplementy doustne oraz inne terapie. Rozdziały są krótkie, ale wymagają również zaangażowania z Twojej strony, ponieważ umieszczam w nim odnośniki do badań, żeby nie być gołosłowna. Ebook zawiera niespodziankę w postaci kodów rabatowych od kilku firm, które zdecydowały się takie kody udostępnić. Wierzę, że będzie to dla Ciebie wartościowa lektura.

Cena 98,00 PLN

Recenzje

Maciej Czaplicki

Siła jest w każdym z nas, tylko nie każdy wie jak ją aktywować. Sylwia jest trochę jak Rycerz Jedi, który wie jak używać dobrej strony mocy. Nie poprzestaje jednak na użyciu jej tylko raz w konkretnym celu ale ćwiczy i praktykuje wytrwale (jak na dobrego Jedi przystało). I nagle wokół dzieją się rzeczy, które my – zwykli śmiertelnicy czy inni Mugole nazywamy cudami. A są to tylko (i aż) efekty pozytywnego myślenia i systematycznej pracy każdego dnia.

Dr hab.n.med. Sebastian Stec

Stałaś się przewodnikiem, wsparciem dla chorych oraz ich rodzin. Przewodnikiem po życiu z rakiem i po zdrowieniu. Masz świeże doświadczenie, najlepszą wiedzę i mnóstwo empatii – tak potrzebne, by pomagać innym żyć z rakiem. Sprawiać, by stali się odważni, byście mogli razem poczuć wdzięczność, że spotkało Was coś wyjątkowego.

Angelina Wieczorek

Według mnie  to jest najważniejsze – wiara. Nie wiem, dlaczego jedna osoba tyle razy dostaje w twarz od losu, ale mówi się, że każdego spotyka tylko tyle, ile jest w stanie udźwignąć. Jeśli to prawda, to Ty absolutnie jesteś najsilniejszą osobą, jaką znam.

Przewiń do góry