Zapisz się do Newslettera

I pobierz za darmo mój e-book - Badania genetyczne i mikroelementy krok po kroku

Celem tego ebooka jest edukacja pacjentów oraz ich rodzin. Każdy z nas, pacjentów onkologicznych wie, jak trudną jest chwila, w której słyszymy diagnozę. Od tego momentu zaczynamy wyścig z czasem i procedurami. Niemal każdy z nas jest jak dziecko we mgle, które nie ma pojęcia od czego i gdzie zacząć swoje leczenie.

Wielu z nas zmienia dietę, odstawia złe nawyki i czujniej przygląda się swojemu organizmowi. Niewielu z kolei wie, że jest w stanie zwielokrotnić swoje szanse już na samym początku, chociażby wykonując badania genetyczne oraz pierwiastkowe.

Jak mówi Prof. Jan Lubiński, NIKT! nie powinien zaczynać leczenia bez tych badań. Możliwość badań genetycznych znacznie zwiększa szansę każdego pacjenta na wyzdrowienie, poprzez dobranie odpowiedniej terapii onkologicznej.

W tej broszurze chciałabym przedstawić najkrótszą drogę do prawidłowo przeprowadzonej wstępnej diagnostyki. Każdy pacjent będąc świadom możliwości, staje się jednocześnie bardziej sprawczy. Patrząc na to przez pryzmat mojego własnego doświadczenia, mogę z pewnością powiedzieć – to niezwykłe uczucie wiedzieć, że ma się wpływ na swoje leczenie.

Autorka

SYLWIA POGORZELSKA

Nazywam się Sylwia Pogorzelska. Mam 41 lat i jestem mamą dziesięcioletniej Oli. Całe moje życie zawodowe poświęciłam logistyce. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że najtrudniejszy łańcuch logistyczny dopiero przede mną. W 2018 roku, w czerwcu, usłyszałam diagnozę, której nie chce usłyszeć nikt – rak piersi z przerzutami. Po kilku dniach obezwładniającego strachu podniosłam się z kolan i zdecydowałam, że będę żyć. Że rak trafił na złą osobę i że teraz to ja będę rozdawać karty. A jeśli moja droga okaże się sukcesem – podzielę się nią z całym światem.

Dzień diagnozy był dla mnie tak samo obezwładniający jak dla większości, którzy usłyszeli to samo. Nie czułam, że to koniec, wręcz przeciwnie – czułam , że to początek. Wszystkiego. Tak też się stało.. Choroba stała się trampoliną do spełnienia wszystkich moich marzeń. Rozwinęłam skrzydła, okiełznałam strach i wyruszyłam w nieznane.

Przewiń do góry