Sale!

Kod Bogactwa 2024 – Świat Kreatywnego Bogactwa!

249,00 

Algorytm „Kod Bogactwa 2024”

Doświadczysz dwóch intensywnych sesji rysowania, które odbędą się w sobotę i niedzielę o godzinie 18. To łącznie 6 godzin pełnych twórczej ekspresji, prowadzonej przez doświadczonych Solomiyę Kozerę, najbardziej znaną w Polsce instruktorkę neurografiki. Drugim gościem będzie Sylwia Pogorzelska, która da Ci olbrzymią dawkę motywacji na cały rok

Kurs odbędzie się na grupie na Facebooku, do której link otrzymasz w mailu potwierdzającym zamówienie wraz z hasłem dostępu.

Inwestuj w swoją kreatywność i obfitość już teraz! 

Zarezerwuj swoje miejsce na Dwudniowych Warsztatach Rysowania Obfitości na cały rok 2024 i rozpocznij niezapomnianą podróż w świat neurografiki. Pozwól sztuce otworzyć drzwi do obfitości w Twoim życiu!

Terminy spotkań:

Sobota: 20/01/2024 18:00 – 21:00 – Kod Bogactwa 2024
Niedziela: 21/01/2024 18:00 – 21:00 – Wszystko, zawsze mi się udaje

Algorytm „Kod Bogactwa 2024”

Co zyskasz dzięki kursowi?

  • Inspirujące Sesje Rysowania: Doświadczysz dwóch intensywnych sesji rysowania, które odbędą się w sobotę i niedzielę o godzinie 18. To łącznie 6 godzin pełnych twórczej ekspresji, prowadzonej przez doświadczonych Solomiyę Kozerę, najbardziej znaną w Polsce instruktorkę neurografiki. Drugim gościem będzie Sylwia Pogorzelska, która da Ci olbrzymią dawkę motywacji na cały rok
  • Dostęp do Zamkniętej Grupy na Facebooku: Warsztaty odbędą się w zamknietej grupie na Facebooku. W grupie będziesz mógł dzielić się swoimi pracami, oraz wymieniać doświadczeniami
  • Algorytmy na Cały Rok 2024: W ramach uczestnictwa w warsztatach otrzymasz dostęp do unikalnych algorytmów neurografiki. Korzystaj z nich przez cały rok 2024, aby pogłębiać swoje umiejętności i rozwijać twórcze podejście do sztuki.

Co będzie nam potrzebne ?

– Biała kartka papieru

– Marker 1.0 mm (nie cieńszy)

– Marker 3 mm

– Klasyczne kredki

I…… 6h czasu dla Siebie.

Co to jest Neurografika?

Neurografika –  metoda, dzięki której możemy dokonać namacalnych zmian w życiu, czyli bezpośrednio dzięki rysowaniu zmieniamy otaczającą nas rzeczywistość i zmieniamy siebie. Metodą łącząca techniki graficzne i techniki dające człowiekowi możliwość interakcji z samym sobą i otaczającym go światem – jako całością. Czyli zmieniać siebie i zmieniać świat wokół siebie. Jest to metoda ze wschodu? Tworzenie nowych sieci neuronowych w odpowiedni sposób według algorytmu ?? Tworzymy Qr kod dla naszego mózgu ??

Jest to Najmocniejsza metoda pracy z własną podświadomością.

Jak w łatwy i przyjemny sposób zmienić siebie i spełnić swoje życzenie? Narysować go!

Podczas rysowania pozbywamy się blokad, przeszkód i rysujemy swoje nowe, silne neurony do spełniania naszego życzenia.

Kurs odbędzie się na grupie na Facebooku, do której link otrzymasz w mailu potwierdzającym zamówienie wraz z hasłem dostępu.

Przewiń do góry