Zapisz się do Newslettera

I pobierz mój poradnik - 12 pierwszych kroków do zdrowienia

Wszystkie opisane w poradniku kroki przeszłam sama. Dlatego doskonale wiem, że działają i jak bardzo są potrzebne każdemu, kto choruje. Niektóre z nich odnoszą się również do codziennego życia bez choroby. Dlatego te 12 stron polecam każdemu, kto pragnie coś zmienić w swojej codzienności – to idealny moment, żeby tę zmianę rozpocząć. Ja musiałam zmienić wiele rzeczy. Ale głównie dzięki temu jestem tutaj z Wami. 

Sam poradnik to wstęp. W Newsletterze, do którego możesz się tutaj zapisać, będę przedstawiać Ci wszystko, co do tej pory dowiedziałam się o zapobieganiu chorobie i o samym zdrowieniu. Co tydzień o tej samej porze będę przekazywać Ci informacje, dzięki którym będziesz móc żyć pełnią życia i pełnią zdrowia. Bo przecież o to chodzi, co nie? 😉

Sylwia

Autorka

SYLWIA POGORZELSKA

Nazywam się Sylwia Pogorzelska. Mam 41 lat i jestem mamą ośmioletniej Oli. Całe moje życie zawodowe poświęciłam logistyce. Nie wiedziałam jeszcze wtedy, że najtrudniejszy łańcuch logistyczny dopiero przede mną. W 2018 roku, w czerwcu, usłyszałam diagnozę, której nie chce usłyszeć nikt – rak piersi z przerzutami. Po kilku dniach obezwładniającego strachu podniosłam się z kolan i zdecydowałam, że będę żyć. Że rak trafił na złą osobę i że teraz to ja będę rozdawać karty. A jeśli moja droga okaże się sukcesem – podzielę się nią z całym światem.

Dzień diagnozy był dla mnie tak samo obezwładniający jak dla większości, którzy usłyszeli to samo. Nie czułam, że to koniec, wręcz przeciwnie – czułam , że to początek. Wszystkiego. Tak też się stało.. Choroba stała się trampoliną do spełnienia wszystkich moich marzeń. Rozwinęłam skrzydła, okiełznałam strach i wyruszyłam w nieznane.

Przewiń do góry